Vzhůru do Shadowlands

Batcaver, listopad 2020

Tak je to tu zase, trvalo to dva roky a koncem listopadu, 24.11. do wowka míří nový datadisk. Železná koruna byla zlomena a po Azerothu se pohybují hordy nemrtvých. Naši hrdinové samozřejmě nelení, brousí meče, oprašují knihy kouzel, vytahují z almar totemy a aby zjistili, kdo za tím stojí, musí se pustit do říše mrtvých; Shadowlands. Pokud máte v úmyslu toho všeho se zúčastnit s naší guildou a hledáte pohodové útočiště pro následující dobrodružství – chcete si zahrát v přátelské atmosféře, ať jen tak zalevelovat, nasbírat nějaké achievementy, mounty, pety nebo si zajít nějaké dungeony, m+ či pohodově si zaraidovat, dejte nám vědět. Stejně pokud jste staří guildovnící, kteří si dali po nějakou dobu pauzu.

Jinak samozřejmě naše guilda neusnula na vavřínech a od posledního reportu jsme zvládli projít heroic poslední raid v Battle of Azeroth – Ny’alotha, the Waking City a odnesli jsme si zasloužený achievement Ahead of the Curve: N’Zoth the Corruptor. Dál jsem si jako tradičně splnil i Glory of the Ny’alotha Raider a v našich stájích přibyl další mount. Mnozí z nás chodili dungeony, mythic +, zápasili ve vizích – Horrific Visions of N’Zoth na několik masek, kde jsem osvobozovali Stormwind a Ogrimmar, sbírali jsme mounty a pety v expedicích a jak guilda, tak i jako jednotlivci jsme dokončovali různé achievementy a věci do sbírek – téměř jako tradičně při konci datadisku. Aktuálně se ve hře potýkáme s prepatch eventem Death Rising, kde hlavně navrátivší ke ve hře můžou najít trošku gearu, který jim pomůže do začátku v novém datadisku a pro ostatní se tam najde mount a hlavně největší batoh co je ve hře.

Na viděnou ve Shadowlands!

N’zoth the Corruptor (N), Wrathion (H), Maut (H), The Prophet Skitra (H), Dark Inquisitor (H), The Hivemind (H), Shad’har the Insatiable (H), Drest’agath (H), Il’gynoth (H), Ra-den (H), Vexiona (H), Carapace of N’Zoth (H), N’zoth the Corruptor (H)

One Response to Vzhůru do Shadowlands

 1. Ambrose Squibb napsal:

  Hi there!
  This is my first visit to your blog! We are a collection of
  volunteers and starting a new
  initiative in a community in the same
  niche. Your blog provided us useful information
  to work on. You have done a outstanding job!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *