Lužánky – Chapadla a k tomu Zandalari 3:0

Batcaver, prosinec 2019

Už dlouho se tu neobjevilo žádné vyprávění o hrdinských činech Lužánek, nicméně naše guilda nespí a bojuje s různými stvůrami a nestvůrami po celém Azerothu, a proto Vám předkládám alespoň velmi stručný report toho, co se za poslední dobu stalo.

Nejen, že jsme se prokousali trollím doupětem v Battle of Dazar’alor na hc obtížnost, ale nakoukli jsme i do mythicu a poradili jsme si s prvním bossem. V krátkém intermezzu mezi dalším plnohodnotným raidem jsme zbavili Stormsong Valley chapadel a všeho fialového v raidu Crucible of Storm na hc a nakonec jsme se vypořádali se samotnou heroic Azsharou v The Eternal Palace. Byť se snažila sebevíc a posílala na nás všechny možné nohsledy, nedali jsme jí šanci. Třešničkou na dortu je, že jsme si jak v Battle of Dazar’alor, tak The Eternal Palace splnili achievement run a většina z nás dostala do stájí dva mounty. Teď si dáváme zaslouženou pauzu před novým raidem Nyalotha, the Wakening City, kde určitě natrhneme ehm … všechna chapadla samotnému N’Zothovi.

A protože se blíží svátky, tak bych Vám chtěl popřát klidné a pohodové Vánoce a vše nejlepším v novém roce. Uvidíme se tam v novém raidu!

Champion of the Light (H), Jadefire Masters (H), Grong (H), Opulance (H), Conclave of the Chosen (H), King Rastakhan (H), High Tinker Mekkatorque (H), Stormwall Blockade (H), Lady Jaina Proudmoore (H), Champion of the Light (M), Restless Cabal (N), Uu’nat (N), Restless Cabal (H), Uu’nat (H), Abyssal Commander Sivara (N), Blackwater Behemoth (N), Radiance of Azshara (N), Lady Ashvane (N), Orgozoa (N), The Queen’s Court (N), Za’qul, Harbinger of Ny’alotha (N), Queen Azshara (N), Abyssal Commander Sivara (H), Blackwater Behemoth (H), Radiance of Azshara (H), Lady Ashvane (H), Orgozoa (H), The Queen’s Court (H), Za’qul, Harbinger of Ny’alotha (H), Queen Azshara (H)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *