Mise Zuldazar

Shalim, leden 2019

Nová sezóna je zde a s ní i spoustu další výzev a dobrodružství. Zatímco si Lužánky užívaly dovolenou, přišla naléhavá výzva od samotného krále Anduina.

Náš guildmaster Milliwatt byl pozván na důležitý meeting. Co bylo jeho obsahem, nikdo v prvních chvílích nevěděl. Po jeho konání byla vyhlášena všeobecná mobilizace sil. Drtivá většina Lužánkářů odpověděla a přislíbila svoji účast.

Během týdne nám byla vysvětlena naše mise a obsah válečné schůze, na které byl přítomen náš hrdý velitel. Úkol zněl jasně. Zbavit Hordu jejich nového spojence: Zandalari trollů. Cílem bylo přinutit kapitulovat krále Rastakhana za minimálních ztrát na našich a civilních životech.

Útok byl naplánován na středeční večer. Přes prvotní obtíže se nám podařilo vylodit v přístavu v centru města Dazar´alor. Zde nás přivítal nepřátelský Paladin, který nepředstavoval žádnou hrozbu pro naše vojska. Po jeho smrti jsme se střetli s namyšleným Blood elfem, který se nám začal vysmívat a tvrdě nás urážet. Bylo k popukání pozorovat, jak s údivem padá k zemi. Ani jeho přítel Monk nebyl schopen odvrátit náš úder.

Když už jsme skoro stáli před vchodem do pyramidy, náhle se setmělo a napadl nás Gronk. Ano, ten Gronk, který měl bojovat na naší straně! Zřejmě gnómové, kteří jej geneticky modifikovali, opět udělali nějakou chybu! Nebylo čas na lítost, Gronk byl poražen a my pospíchali dále.

Octli jsme se v samotné pokladnici Zandalari trollů. Byla tak veliká, že jsme se rozhodli rozdělit na dva teamy (červení a modří) a prozkoumat toto místo dvakrát rychleji. Soutěžili jsme, kdo nasbírá nejvíce drahokamů. Samozřejmě vyhrál tým našeho velitele, kterému se podařilo získat vzácnou korunu. Z této koruny odštěpil velký drahokam. Nevěděli jsme, k čemu drahokam slouží, a tak jsme se rozhodli jej vyzkoušet na pár jedincích. No, teď už víte, proč jsem tak malinký.

Nastal čas pokračovat dále. Král Anduin by byl určitě zklamán, kdyby viděl, že místo našeho úkolu, lootujeme pokladnici. Nyní pokračujeme na vrchol samotné pyramidy skrze další nástrahy. Před chvílí jsme si proklestili cestu skrze Zandalarskou svatyni. Jejich bohové jsou slabí. Žádný z nich nepřežil setkání s námi. Momentálně se snažíme nalézt v tomto bludišti trůní sál. Další hlášení vám podáme brzy. Pokud to tedy přežijeme :/

Champion of the Light (N), Jadefire Masters (N), Grong (N), Opulance (N), Conclave of the Chosen (N)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *