Zul si boty a zbyl jen antrax

Warheaven, říjen 2018

Naše tempo je vražedné, naším rajónem je Uldir. Opět jsme se jako bumerang vrátili, abychom dorazili těch posledních pár mohykánů, kteří zbývali. Jen G´huuna jsme si už předem plánovali nechat na později, přeci si to nevymlátíme celé, abychom pak jen líně dřepěli po krčmách a prolývali si hrdla alkoholickými patoky.

Jako první nás uprostřed plošiny, obklopen armádou poskoků, čekal Zul. Myslel si, že se schová za ostatní, ale to se sakra mýlil. Milvaett se také mýlil, když si myslel, že vydrží víc, než obyčejný Demon Hunter. Málem přišel o svá křidýlka a rohy. Ostatně všem bylo hned jasné, že jakmile vletěl do větší skupiny Zulových vojáků, že to dobře nedopadne, ale ego je ego. Zul, podvodník, si pak při boji neustále povolával posily, jejichž náporu jsme museli statečně odolávat. Jak čas pylnul, Zulovi bylo z boje už tak horko, že si zul i boty a my si mysleli, že už bude konec. Zul však měl ještě krvavé eso v rukávu. Vyvolal krevní magií jedovatou krev nám přímo pod nohama. Jedovatá krev nám začala rozkládat boty, palila na kůži a odrovnala 95% naší bojové skupiny. Chvilku jsem přemýšlel, čím si asi Zul natírá večer nohy, že v tom marastu dokáže stát. Na konci zůstali pouzí dva hrdinové, kteří Zula nakonec udolali a sebrali mu jeho boty a nějaké to harampádí, co měl po kapsách.

Jetě že existuje Aloe Vera. Mast nám na poleptaná chodidla velmi pohla a mohli jsme se zakrátko vydat zmastit ještě Mythraxe. Nacvičeno jsme už měli, takže prý nema problema. Jenže i mistr tesař se někdy utne, takže jsme museli útočit celkem šestkrát, než jsme se sladili na správnou vlnu. Ryükovi při tom málem prdla jedna z jeho na čele naběhlých žilek. Počáteční nezdar byl možná dán i tím, že chvílemi chyběl Legas a jeho specilání jídlo. Batcaver se snažil mistra provianťáka nahradit, ale nemá tu správnou servírovací techniku a nesklidil moc velký ohlas. Finální souboj byl opět lítý, chyběly opět koule (ne ty, které si myslíš), proudy stínové magie nás kosily, kusy těl lítaly, Milvaett sem tam umřel, ale jako správní hrdinovéjsme nakonec vše ustáli. Sebrali jsme poslední zbytky sil, vyčarovali HERO (nikoli Blood lust!!!!!), a rozsekali Mythraxe na jedovatý prach, jež je znám od té chvíle jako Antrax

Zul Reborn (H), Mythrax the Unraveler (H)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *