Mythrax a Červík Pepík

Warheaven, září 2018

Na vědomost se dává, že jsme prorazili Uldirem až na konec, alespoň na normal obtížnost. S obludným Mythraxem jsme si zahráli kuličky a pokoušeli jsme se u toho neumřít. Zprvu se to zdálo jako nemožný úkol, ale když jsme kuličkované přišli později na kloub, šlo vše náhle poměrně hladce. Mythrax cheatoval jak se dalo, přičemž si na pomoc povolával kdejakou havěť a prskal vzteky stínovou magii. Nasadili jsme do boje to nejlepší z naší guildy, nakoupili flašky a poušny, Legas nahodil svůj legendární stolek, probrali jsme taktiku popředu i pozpátku a šli na to. Boj to byl strašný, ale vše dobře dopadlo, neboť se většina naučila sbírat ty kuličky. Po lítém boji se nám Mytrhax vzdal a dobrovolně vydal nějaké to haraburdí, které měl u sebe. Zase samá plátová zbroj… no comment.

Přes víkend jsme si poopravili zbroj, utáhli řemení, nastudovali mapu Uldiru a v pondělí jsme se vydali na G´huuna, známého též jako Červík Pepík. G´huun se při našem příchodu zbaběle schovával ve stěně své sluje a cenil zubiska. Abychom se k němu dostali, museli jsme překonat nějakého mladíka, který byl překřťen na Darth Young a později na Die Young. Youngovi pomáhala dnes již legendárni oka na šťopce. Young nebyl probém, ale zabránit rozmnožování šťopiček, což šlo jen třemi cestami, které byly trnité, se ukázalo jako menší zádrhel. Týmy monků, warriorů a hunterů musely mnohokrát nacvičovat svou sestavičku, aby řádně obstály.  Jakmile se ale zdařilo si osvojit běh mezi zpomalovacími bublinami za přítomnosti jedu pro kouli a tuto zas odnést, cesta k Červíkovi Pepíkovi byla otevřená. Červajz pak už neměl moc šanci se proti nám udržet a byl domlácen do kulaté krychle velmi rychle. Opět padl nějaký ten epický odpad, který nikdo nosit nechce a prodat se dá jen za pár šupů, ale co, nic nenahradí ten pocit z dobře vykonané práce.

Dodatek:

Pocit z dobře vykonané práce nám pak zkazil Fetid Devourer, kterého jsme šli poškádlit na heroic obtížnost. Ten trojhlavý mameluk se patrně zbláznil, protože běhá jak splašený po celém svém výběhu, kope jak nadržená kobyla a vůbec v tom všem byl takový zmatek, že jsme uběhaní a pomlácení museli jít radši na kutě. Tak dobrou noc chlapci a děvčata. Dobrou noc strýčku Fido, dobrou Lužánky.

Mythrax (N), G´huun (N)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *