Zase farmení…. Tak jooo…. Příchod 8.3 + Guildovní raidování

Starfirecz, únor 2020

Hrdinové Lužánek minulý týden začali zase farmit, ale pro změnu něco jiného, než jen repku, ano je to tu! Přišel Wrathion a nabídnul nám, abychom farmili plášť, který nás ochrání před “Korupcí”. Na upgrade pláště je třeba získat speciální klíč, na který se musí farmit surky přes assaulty, dělat malé vize a daily questy. Klíč pak otevře Horrific visions ve Stormwindu či Orgrimmaru. Takže zase práce, tak jooo… Když je řeč o “Korupci”, tak ne ta korupce jako jsou úplatky, čí jiné věci, co politici a jiné živly mají. Plášť nás chrání před “Korupcí” N’zotha – prastarého Boha, a pomůže nám, abychom nezešíleli a porazili ho.

Jinak konečně po týdnu se nám objevil raid Ny’alotha a v m+ dokonce nový afix “Awakened”, který vystřídá “Begulining” (čili to, co souviselo s Azsharou). Nyní zatím raidujeme normal že, kvůli příchozím novým hráčům a také, abychom si to zatím prošli nanečisto. Ve středu jsme začali a dneska čili v pondělí, co toto píšu, jsme skončili na 11/12 bossů, což je paráda a krásná práce, gratulace všem raiderům.

Jinak, co se změnilo v guildě, je vedení. Máme nové Gmko Batcavera a  oficíry : Theosteona, Aubreyi/Puffika, Soptiika/Mniisku, Eynu, Valchynu, Milvaetta, Shalíma a já jsem nový webmaster. Zatím je fajn pracovat s těmito lidmi a doufám že i nadále bude spolupráce s nimi, ale hlavně s Vámi, milí členové.

Snad se vám můj článek líbil a doufám že i nadále budete sledovat web Lužánek.

Wrathion (N), Maut (N), The Prophet Skitra (N), Dark Inquisitor (N), The Hivemind (N), Shad’har the Insatiable (N), Drest’agath (N), Il’gynoth (N), Ra-den (N), Vexiona (N), Carapace of N’Zoth (N)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *